Gruodžio 22 d., pirmadienis 21:49
Kaip ir visuomet gražią akciją prieš Kalėdas organizavo Raseinių miškų urėdija, į Žemaičio aikštę Raseiniuose, į Viduklės ir Ariogalos aikštes atveždami puošnių eglių šakų.
prieš 1 d.  Pasiklydo šuniukas
Spalio 22 d. 05:20   
Plikių kultūros namų ir kaimo bendruomenė „Gynėvė" organizavo Rudens šventę. Šventė vyko naujai suremontuotame bendruomenės centre, kuris šiemet konkurse „Gražinkime savo aplinką" iškovojo nominaciją „Gražiausias bendruomenės centras".
Ar įmanoma apsaugoti širdies ligomis sergančius pacientus nuo ankstyvos mirties, padidinus energijos gamybą širdies raumenyje? Neseniai paskelbto tarptautinio tyrimo, kuriam vadovavo Danijos tyrėjai, rezultatai palaiko šią naują strategiją.
nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo
Lietuvos melomanams šiandien šventė. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą koncertavo 2002 metais Kolorade susibūrusi melodingo roko grupė „OneRepublic“. Populiariausių dainų topus užkariavusią grupę sudaro penki nariai – Ryanas Tedders, Zachas Filkinsas, Drew Brownas, Brentas Kutzle’as ir Eddie Fisheris.
Rugsėjo 10 d. 05:20  Tarptautinė raštingumo diena
Rugpjūčio 15 d. 05:05  „Angeliukų“ stovykla Karklėje
Artėjant Šv. Kalėdoms kviečiame pamatyti pilną Kalėdų istoriją „Morkaus dramoje“. Tai spektaklis pagal Morkaus evangeliją, kuriame kūrybingai ir jaudinančiai atgyja kiekvienas Morkaus evangelijos įvykis.
Gruodžio 09 d. 06:38  AA grupei „Rasa“ 20 metų
Gruodžio 06 d. 07:44  Kalėdinis mamyčių turgelis
Gruodžio 05 d. 05:00  Konkursas „Angelo žinia“
„Gražią baltašakę eglę, kuri auga mano kieme, papuošėme lemputėmis – svarbiausia, kad dabar ji džiugina ne tik mane, bet ir daugelį aplinkui“, – apie pasiruošimą artėjančioms šventėms rytoj 21.00 val. TV3 šventinėje laidoje „VIP“ pasakos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Kraunama...
Populiariausios naujienos